Entity Importer (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (34 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Log
ar: السجل

en: Action
ar: إجراء

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Message
ar: الرسالة

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Weight
ar: الوزن

en: Types
ar: الأنواع

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Update
ar: تحديث

en: Error
ar: خطأ

en: Options
ar: الخيارات

en: Warning
ar: تحذير

en: Method
ar: الطريقة

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Destination
ar: الوجهة

en: Process
ar: عملية

en: Property
ar: الخاصية

en: Delimiter
ar: مُحَدِد

en: Limit
ar: حد

en: Notice
ar: إعلام

en: Information
ar: معلومات

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Bundle
ar: الحزمة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Dependencies
ar: المتطلبات
