Entity Importer (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (47 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Action
nl: Actie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Message
nl: Bericht

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Types
nl: Soorten

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Import
nl: Importeren

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: Error
nl: Fout

en: Options
nl: Opties

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Default Value
nl: Standaardwaarde

en: Method
nl: Methode

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Destination
nl: Bestemming

en: Level
nl: Niveau

en: Process
nl: Verwerk

en: Property
nl: Eigenschap

en: Delimiter
nl: Scheidingsteken

en: Replace
nl: Vervangen

en: Limit
nl: Limiet

en: Strict
nl: Strikt

en: Notice
nl: Mededeling

en: Processed
nl: Verwerkt

en: Upload File
nl: Uploaden

en: Information
nl: Informatie

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Field Type
nl: Veldtype

en: Delete All
nl: Alles verwijderen

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Row
nl: Rij

en: Migration
nl: Migratie

en: Bundles
nl: Bundels

en: Bundle
nl: Bundel

en: - All -
nl: - Alle -

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: Processing...
nl: Bezig...

en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden

en: Add importer
nl: Importeur toevoegen

en: Optional dependencies
nl: Optionele afhankelijkheden

en: Entity Info
nl: Entiteitsinformatie
