Entity Importer (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (38 entries)

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: Action
da: Handling

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: Message
da: Meddelelse

en: - None -
da: - Ingen -

en: Weight
da: Vægt

en: Types
da: Typer

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Import
da: Importér

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Update
da: Opdatér

en: Error
da: Fejl

en: Options
da: Valg

en: Warning
da: Advarsel

en: Method
da: Metode

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Level
da: Niveau

en: Process
da: Behandl

en: Property
da: Egenskab

en: Delimiter
da: Afgrænser

en: Replace
da: Erstat

en: Limit
da: Grænse

en: Notice
da: Notifikation

en: Processed
da: Behandlet

en: Upload File
da: Upload fil

en: Execute
da: Kør

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Importer
da: Importér

en: Row
da: Række

en: Migration
da: Migrering

en: - All -
da: - Alle -

en: Dependencies
da: Afhængigheder

en: Optional dependencies
da: Valgfri afhængigheder

en: Callable
da: Kan kaldes
