Entity Importer (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Log
lt: Įrašas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Message
lt: Žinutė

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Types
lt: Tipai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Error
lt: Klaida

en: Options
lt: Nustatymai

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Method
lt: Būdas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Process
lt: Procesas

en: Delimiter
lt: Skyriklis

en: Limit
lt: Limitas

en: Notice
lt: Įspėjimas

en: Upload File
lt: Įkelti failą

en: Execute
lt: Vykdyti

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Importer
lt: Importuotojas

en: Bundle
lt: Paketas

en: - All -
lt: - Visos -

en: Dependencies
lt: Priklausomybės
