Entity Importer (8.x-1.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (53 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Log
ca: Registre

en: Action
ca: Acció

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Message
ca: Missatge

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Types
ca: Tipus

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: Length
ca: Llargada

en: Options
ca: Opcions

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Warning
ca: Avís

en: Default Value
ca: Valor per defecte

en: Method
ca: Mètode

en: Start
ca: Inici

en: Configuration
ca: Configuració

en: Destination
ca: Destí

en: Process
ca: Processa

en: Property
ca: Propietat

en: Delimiter
ca: Delimitador

en: Replace
ca: Reemplaça

en: Limit
ca: Límit

en: Notice
ca: Notificació

en: Plugin
ca: Connector

en: Upload File
ca: Puja un fitxer

en: Information
ca: Informació

en: Index
ca: Índex

en: Execute
ca: Executa

en: Field Type
ca: Tipus de camp

en: Extract
ca: Extreu

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Row
ca: Fila

en: Migration
ca: Migració

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Field Mapping
ca: Associació de camps

en: - All -
ca: - Tot -

en: Dependencies
ca: Dependències

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: Callable
ca: Cridable
