Entity Importer (8.x-1.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (49 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Log
ro: Jurnal

en: Action
ro: Acțiune

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Message
ro: Mesaj

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Weight
ro: Greutate

en: Types
ro: Tipuri

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Field
ro: Câmp

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Update
ro: Actualizare

en: Length
ro: Lungime

en: Error
ro: Eroare

en: Options
ro: Opţiuni

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Warning
ro: Avertizare

en: Default Value
ro: valoare implicită

en: Method
ro: Metodă

en: Configuration
ro: Configurație

en: Destination
ro: Destinație

en: Process
ro: Proces

en: Property
ro: Proprietate

en: Delimiter
ro: Delimitator

en: Limit
ro: Limită

en: Notice
ro: Notificare

en: Upload File
ro: Încărcare fișier

en: Information
ro: Informații

en: Execute
ro: Execută

en: - Select -
ro: -Selectaţi-

en: Row
ro: Rând

en: Migration
ro: Migrare

en: Bundles
ro: Tipuri

en: Bundle
ro: Pachet

en: - All -
ro: - Toate -

en: Source IDs
ro: ID-uri sursă

en: Dependencies
ro: Dependențe

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: Optional dependencies
ro: Dependențe opționale

en: Callable
ro: Apelabil

en: Stub ID
ro: ID talon
