Entity Importer (8.x-1.0-alpha5) - en to ur translation catalogue (18 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Log
ur: لاگ

en: Action
ur: ایکشن

en: Search
ur: تلاش

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Error
ur: خرابی

en: Warning
ur: انتباہ

en: Bundle
ur: بنڈل

en: Dependencies
ur: احتیاجات
