Entity Importer (8.x-1.0-alpha6) - en to gl translation catalogue (44 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Description
gl: Descrición

en: Log
gl: Rexistro

en: Action
gl: Acción

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Message
gl: Mensaxe

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Types
gl: Tipos

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: Length
gl: Lonxitude

en: Error
gl: Erro

en: Options
gl: Opcións

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Warning
gl: Alerta

en: Method
gl: Método

en: Start
gl: Comezo

en: Configuration
gl: Configuración

en: Destination
gl: Destino

en: Property
gl: Propiedade

en: Delimiter
gl: Delimitador

en: Source
gl: Orixe

en: Replace
gl: Reemplazar

en: Limit
gl: Límite

en: Upload File
gl: Subir arquivo

en: Information
gl: Información

en: Index
gl: Índice

en: Execute
gl: Executar

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Row
gl: Ringleira

en: Bundle
gl: Paquete

en: - All -
gl: - Todo -

en: Dependencies
gl: Dependencias

en: Machine Name
gl: Nome de sistema
