Entity Importer (8.x-1.0-alpha6) - en to pl translation catalogue (60 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Log
pl: Dziennik

en: Action
pl: Akcja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Message
pl: Wiadomość

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: Types
pl: Typy

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Import
pl: Importuj

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Length
pl: Długość

en: Error
pl: Błąd

en: Options
pl: Opcje

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Method
pl: Metoda

en: Start
pl: Początek

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Destination
pl: Cel

en: Level
pl: Poziom

en: Process
pl: Proces

en: Property
pl: Właściwość

en: Delimiter
pl: Separator

en: Source
pl: Źródło

en: Replace
pl: Zamień

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Strict
pl: Ścisła

en: Entity
pl: Encja

en: Notice
pl: Ogłoszenie

en: Processed
pl: Przetworzone

en: Information
pl: Informacja

en: Index
pl: Indeks

en: Execute
pl: Wykonaj

en: Encoding
pl: Kodowanie

en: Delete All
pl: Usuń wszystko

en: Extract
pl: Wydobądź

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Row
pl: Wiersz

en: Migration
pl: Migracja

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Callback
pl: Wywołanie zwrotne

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Processing...
pl: Przetwarzanie...

en: Dependencies
pl: Zależności

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: Rollback
pl: Cofnij

en: Add importer
pl: Dodaj importer

en: Import Bundle
pl: Importuj pakiet

en: Callable
pl: Możliwe do wywołania
