Entity I/O — Export and Import Content Entities to JSON (1.0.2) - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Subject
lt: Tema

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Language
lt: Kalba

en: Comments
lt: Komentarai

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: File
lt: Failas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Logs
lt: Logai

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Save
lt: Saugoti

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Block
lt: Blokas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Domain
lt: Domenas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Purge
lt: Valyti

en: Blocks
lt: Blokai

en: Execute
lt: Vykdyti

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Storage settings
lt: Saugojimo nustatymai
