Entity I/O — Export and Import Content Entities to JSON (1.0.4) - en to uk translation catalogue (60 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Subject
uk: Тема

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Language
uk: Мова

en: Comments
uk: Коментарі

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: File
uk: Файл

en: Reset
uk: Скинути

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: Logs
uk: Журнали

en: Message
uk: Повідомлення

en: Password
uk: Пароль

en: Settings
uk: Налаштування

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: Save
uk: Зберегти

en: User
uk: Користувач

en: Created
uk: Створено

en: Node
uk: Матеріал

en: Block
uk: Блок

en: Comment
uk: Коментар

en: Filter
uk: Фільтр

en: Fields
uk: Поля

en: Media
uk: Медіа

en: Domain
uk: Домен

en: Operation
uk: Дія

en: Add Server
uk: Додати сервер

en: Purge
uk: Очистити

en: Headers
uk: Заголовки

en: Toggle
uk: Перемикання

en: Blocks
uk: Блоки

en: Import settings
uk: Імпортувати параметри

en: Clear All
uk: Очистити все

en: Execute
uk: Виконати

en: Paragraph
uk: Абзац

en: FTP Username
uk: Користувач FTP

en: FTP Password
uk: Пароль FTP

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Check All
uk: Виділити все

en: Push
uk: Штовхання

en: Queue
uk: Черга

en: Download file
uk: Завантажити файл

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: - Any -
uk: - Будь-який -

en: Block Content
uk: Вміст блоку

en: Item ID
uk: ID елементу

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Taxonomy Term
uk: Термін таксономії

en: Invalid user
uk: Некоректний користувач

en: Search...
uk: Пошук...

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: Server Name
uk: Назва серверу

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: Storage settings
uk: Налаштування сховища

en: No logs found.
uk: Журнали відсутні.
