Entity Legal (3.0.0-beta4) - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Author
lt: Autorius

en: Language
lt: Kalba

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Add
lt: Pridėti

en: Form ID
lt: Formos ID

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Published
lt: Paskelbtas

en: URL alias
lt: URL pervadinimas

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Full
lt: Pilnas

en: Accepted
lt: Priimti

en: Changed
lt: Pakeista

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: User name
lt: Nario vardas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: URL path settings
lt: URL kelių nuostatos

en: Data
lt: Duomenys

en: Translate
lt: Versti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: New users
lt: Nauji nariai

en: Date changed
lt: Data pasikeitė

en: Edit %label
lt: Redaguoti %label

en: The alternative URL for this content. Use a relative path. For example, enter "/about" for the about page.
lt: Alternatyvus URL šiam turiniui. Naudokite santykinį kelią. Pavyzdžiui, įrašykite "/apie" puslapiui apie Jūsų veiklą.
