Entity Legal (4.0.0-alpha4) - en to az translation catalogue (38 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Author
az: Müəllif

en: Language
az: Dil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Add
az: Əlavə et

en: Form ID
az: Forma İD-si

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: Desc
az: azaldın

en: Pattern
az: Nümunə

en: Sort by
az: Sırala

en: Full
az: Tam

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: URL path settings
az: URL yolu parametrləri

en: Offset
az: Ofset

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Date changed
az: Tarix dəyişdirildi
