Entity List (8.x-2.0-alpha4) - en to az translation catalogue (41 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Remove
az: Çıxart

en: Language
az: Dil

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Multiple
az: Çoxsaylı

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Display
az: Monitor

en: Layout
az: Şablon

en: ID
az: İD

en: Fields
az: Sahələr

en: Items
az: Elementlər

en: Widget
az: Vidcet

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Display title
az: Görünüş başlığı

en: Filters
az: Filtrlər

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Source
az: Mənbə

en: Query
az: Sorğu

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: Check boxes/radio buttons
az: Qutu,radiodüymə seçimi

en: Date range
az: Tarix aralığı

en: Use pager
az: Peycerdən istifadə edin

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Or
az: Və ya

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundles
az: Paketlər

en: Bundle
az: Paket

en: Filter settings
az: Filtr parametrləri

en: And
az: və

en: Placeholder
az: Köməkçi söz
