Entity List (8.x-2.0-alpha9) - en to hy translation catalogue (29 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Language
hy: Լեզու

en: Disable
hy: Անջատել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Items
hy: Տարրեր

en: Start date
hy: Մեկնարկի ամսաթիվ

en: End date
hy: Ավարտի ամսաթիվը

en: Display title
hy: Ցուցադրել վերնագիրը

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
