Entity log (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Administration
he: ניהול

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Hostname
he: שם שרת

en: Fields
he: שדות

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Changed
he: השתנה

en: About
he: אודות

en: Publishing status
he: מפורסם
