Entity log (8.x-1.4) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Created
az: Yaradıldı

en: Hostname
az: Host adı

en: Fields
az: Sahələr

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: About
az: Haqqında
