Entity log (8.x-1.5) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Administration
ur: تنظیم

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں
