Entity Logger (1.0.1) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: List
nl: Lijst

en: Message
nl: Bericht

en: User
nl: Gebruiker

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Log message
nl: Logbericht

en: Severity
nl: Ernst

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Log entry
nl: Log-item

en: Asc
nl: Oplopend

en: Add log
nl: Log toevoegen

en: Enabled entity types
nl: Ingeschakelde entiteitstypes

en: The time when the log was created.
nl: Hij tijdstip waarop het log is gemaakt.
