Entity Logger (1.0.2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
