Entity Logger (1.0.3) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: List
hi: सूची

en: Log
hi: गतिविधि संदेश

en: Date
hi: तारीख

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Message
hi: संदेश

en: ID
hi: आईडी

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Created
hi: निर्मित

en: All
hi: सभी

en: Log message
hi: लॉग संदेश

en: Severity
hi: तीव्रता

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
