Entity Logger (1.0.4) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: List
ur: فہرست

en: Log
ur: لاگ

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Message
ur: پیغام

en: ID
ur: شناخت

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
