Entity Logger (1.0.7) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: List
fa: فهرست

en: Log
fa: گزارش

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Message
fa: پیام

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: All
fa: همه

en: Log message
fa: گزارش

en: Severity
fa: شدت

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Offset
fa: جابجایی

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
