Entity Logger (1.0.7) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: List
ne: सूचि

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै
