Entity Manager (1.0.1) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: Help
az: Dəstək

en: Add
az: Əlavə et

en: Manage
az: İdarə et

en: ID
az: İD

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Plugins
az: Pluqinlər

en: Blocks
az: Bloklar

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Reports
az: Hesabatlar

en: Admin menu
az: Admin menyusu

en: Administration menu
az: Administrator menyusu

en: Current revision
az: Cari təftiş
