Entity Manager (1.0.6) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Help
lt: Pagalba

en: Add
lt: Pridėti

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Custom
lt: Savitas

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Users
lt: Nariai

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Blocks
lt: Blokai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Translate
lt: Versti

en: @date by @username
lt: @username - @date
