Entity Manager (1.0.1) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները
