Entity Manager (1.0.1) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Help
ne: सहयोग

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Revision
ne: संशोधन

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू
