Entity Mesh (1.0.0-rc2) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Type
ne: प्रकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Node
ne: नोड

en: All
ne: सबै

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Table
ne: तालिका

en: Source
ne: स्रोत

en: « First
ne: « पहिलो
