Entity Mesh (1.1.1) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Type
az: Növ

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: Node
az: Material

en: All
az: Hammısı

en: Desc
az: azaldın

en: Table
az: Cədvəl

en: Sort by
az: Sırala

en: Source
az: Mənbə

en: Entity
az: Entiti

en: Global
az: Qlobal

en: Offset
az: Ofset

en: Target
az: Hədəf

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
