Entity Mesh (1.1.6) - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Value
uk: Значення

en: Type
uk: Тип

en: Reset
uk: Скинути

en: Scheme
uk: Схема

en: Category
uk: Категорія

en: Settings
uk: Налаштування

en: Default
uk: Базово

en: Node
uk: Матеріал

en: All
uk: Все

en: Filter
uk: Фільтр

en: Desc
uk: Спад

en: Table
uk: Таблиця

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Source
uk: Джерело

en: Entity
uk: Сутність

en: Global
uk: Глобальне

en: Values
uk: Значення

en: Graph
uk: Графік

en: Offset
uk: Зміщення

en: Target
uk: Ціль

en: Finished with an error.
uk: Завершене з помилкою

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: Data export
uk: Експорт даних

en: Asc
uk: Зрост

en: Entity Bundle
uk: Пакет сутності

en: The node ID.
uk: Ідентифікатор вузла.

en: Displaying @start - @end of @total
uk: Показ @start - @end з @total

en: Langcode
uk: Код мови
