Entity Mesh (1.1.9) - en to ar translation catalogue (33 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Category
ar: التصنيف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Default
ar: الافتراضي

en: View
ar: عرض

en: Node
ar: العقدة

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Filter
ar: انتقاء

en: Count
ar: العدد

en: Desc
ar: تنازلي

en: Table
ar: جدول

en: External
ar: خارجي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Source
ar: المصدر

en: Entity
ar: الكيان

en: Apply
ar: تطبيق

en: Global
ar: عالمي

en: Values
ar: قيم

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Target
ar: الهدف

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: « First
ar: « الأولى

en: Last »
ar: الأخيرة »

en: Entities
ar: الكيانات

en: Entity ID
ar: معرّف الكينونة

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Displaying @start - @end of @total
ar: عرض @start - @end من @total
