Entity Mesh (1.2.1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User
lt: Narys

en: Count
lt: Skaičius

en: View all
lt: Rodyti visus

en: External
lt: Išorinis

en: Source
lt: Šaltinis

en: Entity
lt: Esybė

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Global
lt: Globalus

en: Values
lt: Reikšmės
