Entity Pilot (8.x-1.0-beta7) - en to az translation catalogue (39 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Approve
az: Təsdiq edin

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Field type
az: Sahə tipi

en: N/A
az: Yox

en: Ignore
az: İqnor et

en: Default language
az: Defolt dil

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Allowed values list
az: İcazə verilən dəyərlər siyahısı

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Info
az: Məlumat

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Source field
az: Mənbə sahəsi

en: Language code
az: Dil kodu

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə

en: Account settings
az: Hesab tənzimləmələri

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Field mapping
az: Sahənin xəritələşdirilməsi

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Revision information
az: Təftiş məlumatları

en: New revision
az: Yeni revizyon

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: No revision
az: Başlıq tələb edir

en: Revision log message
az: Revizyon jurnalı mesajı
