Entity Pilot (8.x-1.0-beta9) - en to sv translation catalogue (60 entries)

en: Approve
sv: Godkänn

en: Delete
sv: Radera

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Label
sv: Etikett

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Add
sv: Lägg till

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Revision ID
sv: Versions-ID

en: Field type
sv: Fälttyp

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Ignore
sv: Ignorera

en: Default language
sv: Förvalt språk

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Queued
sv: Köad

en: Pending
sv: Väntar på

en: 1 item | @count items
sv[0]: 1 artikel
sv[1]: @count artiklar

en: Allowed values list
sv: Lista med tillåtna värden

en: Create new revision
sv: Skapa ny version

en: Info
sv: Information

en: Diff
sv: Skillnad

en: Changed
sv: Ändrad

en: Source field
sv: Källfält

en: Language code
sv: Språkkod

en: Mapping
sv: Mappning

en: Account settings
sv: Kontoinställningar

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Field mapping
sv: Mappning av fält

en: Account
sv: Konto

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Queue
sv: Kö

en: Revision information
sv: Information om versionshantering

en: Mappings
sv: Mappning

en: New revision
sv: Ny version

en: Machine-readable name
sv: Maskinläsbart namn

en: Destination field
sv: Destinationsfält

en: View changes
sv: Visa ändringar

en: No revision
sv: Inga versioner

en: Archived
sv: Arkiverad

en: Revision log message
sv: Loggmeddelande för versionshantering

en: Secret
sv: Hemlighet

en: Field mappings
sv: Fältmappningar

en: Allowed values function
sv: Funktion för tillåtna värden

en: Briefly describe the changes you have made.
sv: Beskriv kortfattat de ändringar du har gjort.

en: Edit %label
sv: Redigera %label

en: @type: added %info.
sv: @type: lades till %info.

en: @type: updated %info.
sv: @type: uppdaterades %info.

en: The revision ID.
sv: ID-nummer för versionen.

en: The revision log message.
sv: Loggningsmeddelande för versionen.

en: Allowed value with label
sv: Tillåtet värde med etikett

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
sv: %type: @message i %function (rad %line av %file).

en: Continuing on
sv: Fortsätter på
