Entity Pilot (8.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (57 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Approve
ca: Aprova

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Field type
ca: Tipus de camp

en: N/A
ca: No aplica

en: Getting started
ca: Començant

en: Ignore
ca: Ignora

en: Default language
ca: Llengua predeterminada

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Queued
ca: En cua

en: Pending
ca: Pendent

en: 1 item | @count items
ca[0]: 1 element
ca[1]: @count elements

en: Allowed values list
ca: Llista de valors permesos

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Diff
ca: Diferència

en: Changed
ca: Canviat

en: Source field
ca: Camp original

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Mapping
ca: Associacions

en: Account settings
ca: Paràmetres del compte

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Field mapping
ca: Correspondència de camps

en: Account
ca: Compte

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Revision information
ca: Informació de la revisió

en: Mappings
ca: Assignacions

en: New revision
ca: Nova revisió

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: Add account
ca: Afegeix un compte

en: Remote ID
ca: ID remota

en: Contents
ca: Continguts

en: View changes
ca: Visualitza canvis

en: No revision
ca: No hi ha cap revisió

en: Archived
ca: Arxivat

en: Revision log message
ca: Missatge de registre de la revisió

en: Incoming
ca: Entrant

en: Briefly describe the changes you have made.
ca: Descriviu breument els canvis que heu fet.

en: Edit %label
ca: Edita %label

en: @type: added %info.
ca: @type: afegeix %info.

en: @type: updated %info.
ca: @type: %info ha estat actualitzat.

en: The revision ID.
ca: L'ID de la revisió.

en: Entity Type ID
ca: ID del tipus d'entitat

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ca: %type: @message a %function (línia %line de %file).
