Entity Pilot (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Approve
ne: स्वीकार गर्नुहोस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Field type
ne: क्षेत्र को किसिम

en: Ignore
ne: वास्ता नगरनु

en: Info
ne: जानकारी

en: Account settings
ne: खाताको सेटिंग्स

en: Account
ne: खाता

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
