Entity Print (8.x-2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: View
ro: Afişează

en: Configuration saved.
ro: Configuraţia a fost salvată.

en: View @type
ro: Vizualizează @type

en: Print
ro: Printare

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Image field display format settings
ro: Setările formatului de afișare a câmpului imagine

en: Entity Print
ro: Entitate Imprimare

en: Administer Entity Print
ro: Administrați imprimarea entității

en: Configure the PDF engine and defaults for PDF generation.
ro: Configurați motorul PDF și valorile implicite pentru generarea PDF.

en: Bypass entity print access
ro: Ocoliți accesul la imprimare a entității

en: %entity_label: Use all print engines
ro: %entity_label: Folosiți toate motoarele de imprimare

en: %entity_bundle_label: Use all print engines
ro: %entity_bundle_label: Folosiți toate motoarele de imprimare
