Entity Print (8.x-2.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: View
te: చూడు

en: Configuration saved.
te: స్వరూపణం భద్రమయ్యింది.

en: Link text
te: లంకె పాఠ్యం
