Entity Print (8.x-2.12) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Password
da: Adgangskode

en: - None -
da: - Ingen -

en: View
da: Vis

en: Open link in new window
da: Åben link i nyt vindue

en: Configuration saved.
da: Konfiguration gemt.

en: Link text
da: Linktekst

en: Open in new window
da: Åbn i nyt vindue

en: Print
da: Udskriv

en: Landscape
da: Landskab

en: Portrait
da: Portræt

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Image field display format settings
da: Indstillinger for visning af billedfelt
