Entity Print (8.x-2.14) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Password
he: סיסמה

en: - None -
he: - ללא -

en: View
he: צפיה

en: Open link in new window
he: פתח קישור בחלון חדש

en: Configuration saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Open in new window
he: פתח בחלון חדש

en: Print
he: הדפסה

en: Image style
he: סגנון תמונה
