Entity Print (8.x-2.14) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Password
id: Sandi

en: - None -
id: - Tiada -

en: View
id: Lihat

en: Open link in new window
id: Buka tautan di jendela baru

en: Table of contents
id: Daftar isi

en: Configuration saved.
id: Konfigurasi sudah disimpan.

en: Link text
id: Teks tautan

en: Open in new window
id: Buka di jendela baru

en: Base URL
id: URL dasar

en: Print
id: Cetak

en: Image style
id: Gaya gambar

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)
