Entity Print (8.x-2.14) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Password
tr: Parola

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: View
tr: Görüntüle

en: Open link in new window
tr: Bağlantıyı yeni sayfada aç

en: Configuration saved.
tr: Yapılandırma kaydedildi.

en: Link text
tr: Bağlantı metni

en: Open in new window
tr: Yeni pencerede aç

en: Base URL
tr: Temel URL

en: Print
tr: Yazdır

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)
