Entity Print (8.x-2.17) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: - None -
lt: - Joks -

en: Download PDF
lt: Atsisiųsti PDF

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Open link in new window
lt: Atidaryti nuorodą naujame lange

en: Configuration saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: CSS classes
lt: CSS kalsės

en: Open in new window
lt: Atidaryti naujame lange

en: Print
lt: Spausdinti

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)
