Entity Print (8.x-2.9) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Password
sr: Лозинка

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: View
sr: Преглед

en: Configuration saved.
sr: Конфигурација је снимљена.

en: Print
sr: Штампај
