Entity Reference Manager (1.0.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Node
lt: Mazgas

en: Merge
lt: Sujungti

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas
