Entity Reference Manager (1.0.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Taxonomy term
ar: مصطلح تصنيف

en: Options
ar: الخيارات

en: Node
ar: العقدة

en: Media
ar: ميديا

en: Close
ar: إغلاق

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة
