Entity Reference Manager (1.0.1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Taxonomy term
de: Taxonomie-Begriff

en: Options
de: Optionen

en: Node
de: Beitrag

en: Media
de: Medien

en: Merge
de: Zusammenführen

en: Introduction
de: Einführung

en: Close
de: Schließen

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: Bundle
de: Subtyp
