Entity Reference Revisions (8.x-1.0-rc6) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Type
te: రకం

en: types
te: రకాలు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి

en: Sort settings
te: క్రమీకరించు అమరికలు
