Entity Reference Revisions (8.x-1.0-rc7) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: Role
hy: Դեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: types
hy: տեսակներ

en: Sort direction
hy: Դասակարգման ուղղությունը

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ

en: Sort settings
hy: Դասակարգման կարգավորումներ
